Ta strona używa COOKIES!

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Zumba

Gym

Zumba to zajęcia fitness, które łatwo pokochać – za ich pozytywną energię i taneczną dynamikę. Po zajęciach zumby wychodzisz zmęczony i spocony, ale z uśmiechem na twarzy. Toruń także kocha te zajęcia!

Gym

Na czym to polega?

Zajęcia zumby polegają na powtarzaniu prostych choreografii tanecznych, które zawierają w swoich ruchach ćwiczenia siłowe do energicznej muzyki latino. Zumba to nie tylko ćwiczenia, ale także dobra zabawa!

Gym

Pokochaj połączenie aerobiku i tańców latynoamerykańskich

Można śmiało rzec, że to połączenie idealne, które pozwala na szybkie i intensywne spalanie kalorii. Podczas jednego treningu można spalić aż 700 kcal! Zumba to trening cardio, który pozwala też szybko uporać się z cellulitem, poprawiając jędrność naszego ciała. Ale to nie wszystko! Nie wolno zapominać, że to około godziny żwawego tańczenia i ćwiczenia, co w efekcie poprawia wydolność naszego organizmu, wzmacnia naszą kondycję, a w efekcie wspiera układ oddechowy i krążeniowy.

Gym

Kochasz taniec? To sport dla Ciebie!

Zumba to idealne zajęcia dla tych, którzy uwielbiają tańczyć. Nic dziwnego, taniec wyzwala zmysły i wpływa na nasze dobre samopoczucie. Zajęcia z zumby są więc super propozycją, by schudnąć, ale też popracować nad płynnością ruchów i oddać się dynamicznym choreografiom w rytm latynoskiej muzyki, co z kolei pozwoli zapomnieć nam o trudach dnia codziennego i skutecznie się odstresować. Zapraszamy na nasze zajęcia zumby do champion toruń!

Wirtualny spacer

Zobacz nasz klub od wewnątrz!