Ta strona używa COOKIES!

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Fizjoterapia

Fizjoterapia

Gym

Zabiegi z zakresu fizjoterapii

Champion to nie tylko siłowniafitness dla mieszkańców Torunia - odnajdziesz tutaj także usługi z zakresu rehabilitacyjnego. Możesz liczyć na bogatą ofertę dla ciała w jednym miejscu, m.in. zabiegi terapii manualnej czy z dziedziny fizjoterapii. Kiedy dokucza Ci ból: stawów, kręgosłupa lub nerwobóle albo odczuwasz dyskomfort podczas poruszania, skonsultuj się ze specjalistami w naszych gabinetach. Możesz liczyć na profesjonalną opiekę.

Czym jest fizjoterapia? Fizjoterapia to zespół działań, które za pomocą bodźców pomagają usuwać dolegliwości i dyskomfort, zapobiegają rozwijaniu się choroby lub jej nawrotom. Często te działania związane są z rehabilitacją medyczną i można je podzielić na różnorodne podkategorie.

Gym

Wybierz skuteczną terapię

W naszym gabinecie fizjoterapii znajdą Państwo usługi: terapii manualnej, fizykoterapii i masażu. Zapraszamy na wizytę osoby po urazach, złamaniach lub uszkodzeniach stawów, cierpiące na takie choroby jak zwyrodnienie stawów lub osteoporoza lub osoby odczuwające ból w okolicy kręgosłupa lub stawów.

Warto dodać, że w naszej ofercie jest też konsultacja medyczna z USG oraz pakiet „Zdrowy kręgosłup ACTIVE”, który zawiera 30 minut masażu kręgosłupa oraz 30 minut ćwiczeń z fizjoterapeutą (wzmacniających i zwiększających mobilność kręgosłupa). Ponadto w ramach terapii manualnej, fizykoterapii i masażu znajdują się: ELEKTROTERAPIA, ULTRADŹWIĘKI, LASEROTERAPIA, MAGNETOTERAPIA, KONSULTACJA FIZJOTERAPEUTYCZNA, TERAPIA MANUALNA, MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH, RELAKSACJA POZIOMETRYCZNA MIĘŚNI, MASAŻ LECZNICZY, MASAŻ SPORTOWY, MASAŻ IZOMETRYCZNY, MASAŻ ODCHUDZAJĄCY (UDA,POŚLADKI,BRZUCH), MASAŻ RELAKSACYJNY CAŁEGO CIAŁA, MASAŻ RELAKSACYJNY GORĄCYMI KAMIENIAMI, MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ, MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH, MASAŻ LODEM oraz MASAŻ KAWOWY.

Gym

Odzyskaj komfort życia

Tryb życia, sposób pracy i brak aktywności w czasie wolnym sprawiają, że coraz częściej odczuwamy ból kręgosłupa, w okolicach karku lub mamy problemy z normalnym funkcjonowaniem układu ruchowo-mięśniowego. Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki, warto pozwolić sobie na regularne odprężenie zmęczonego ciała.

Jeśli więc jesteś po urazie, dokucza Ci ból lub jakaś uciążliwa dysfunkcja dnia codziennego i nie wiesz, co z tym zrobić, ani gdzie leży problem – zapraszamy do naszego gabinetu fizjoterapeutycznego. W CHAMPION REHAB, fizjoterapeuta zdiagnozuje Twój problem i ustali plan rehabilitacji. Dzięki temu będziesz mógł powrócić do ćwiczeń w Gym&Fitness. Zapraszamy też osoby, które zwyczajnie potrzebują odprężenia i głębokiego relaksu dla swojego ciała, by skutecznie zapobiegać wszelkim dolegliwościom.

Wirtualny spacer

Zobacz nasz klub od wewnątrz!